היחידה לניקוי חלבונים

טלפון: 02-6586920
 
היחידה לניקוי חלבונים מספקת תמיכה וסיוע לחוקרים וסטודנטים באקדמיה ובתעשיות הביוטכנולוגיות והרפואיות. אנו מספקים את בסיס הידע וההדרכה הנחוצים לניהול פרויקט, או לחילופין מבצעים בעצמנו את העבודה במסגרת שיתופי פעולה מדעיים או במסגרת הסכמי שירות. ניצול שירותי היחידה יכול לקצר באופן משמעותי את משך הפרויקט ולהוזיל את עלותו. היחידה מהווה גם מרכז הכשרה באמצעות סדנאות וקורסים, שאנו מעבירים בשיתוף פעולה עם היחידה לביטוי חלבונים.
 
 ליחידה ניסיון רב בפיתוח אסטרטגיות לניקוי חלבונים טבעיים או רקומביננטים ממקורות שונים בכמויות קטנות או גדולות.  אנו מיומנים בפתרון בעיות מסוג אגרגאציה או תפוקה נמוכה של חלבונים. אנו מיומנים בטכניקות של ליופיליזציה, קיפול מחדש (refolding) והגברת מסיסות.
 
לרשות היחידה שתי מערכות ממוכנות של כרומטוגרפיה נוזלים (AKTA Explorer, GE lifesciences), המיועדות לפיתוח וכיול שיטת ההפרדה כמו גם להפקות בהיקף מלא. השימוש במערכות אלה מפשט את המעבר משלב הפיתוח לשלב ההפקה בקנה מידה גדול. בנוסף עומד לרשותנו ציוד להרצת חלבונים בג'ל ו-blotting, microfluidizer  לצורך פירוק תאים, מערכות אולטרא-סינון (Amicon), ומגוון הקולונות והרזינים הגדול ביותר בישראל לשם ניקוי חלבונים על-פי גודל, מטען, הידרופוביות או זיקה לסובסטראט (substrate affinity).
 
מידע מפורט לגבי הטכנולוגיות והתמיכה המוצעים על-ידינו ניתן למצוא באתר היחידה
דוא"ל טלפון פקס משרד
ד"ר מריו לבנדיקר ד"ר מריו לבנדיקר
ראש יחידת תשתית
02-65-86920 02-6585735 סילברמן 3-218
פרופ' עודד ליבנה פרופ' עודד ליבנה
מנהל אקדמי
02-65-85191 וולפסון -10